Vēstule mūsu klientiem

Cienījamie klienti

2022. gads tiešām ir nenormāls, un šis gads ir lemts ierakstīties vēsturē.Kopš gada sākuma mūsu pilsētā plosās COVID, ikviena dzīve ļoti mainās un mūsu uzņēmuma darbība saskaras ar dažādiem izaicinājumiem.

1.Mūsu uzņēmuma reģions janvārī tika karantīnā 21 dienu, kopš šī gada sākuma piedzīvojām neskaitāmas nukleīnskābju pārbaudes, neviens nezina, kur šajā pilsētā ir vīrusa uzliesmojums un kam jāstrādā no mājām.
2. Vara cenas kāpums līdz virsotnei, kas vēsturē nekad iepriekš nesasniedza USD 10,720/kg 7. martā, pēc tam 14. jūlijā sasniedza USD 6,998/kg, vēlāk pēdējo trīs mēnešu laikā pieauga līdz vidēji USD 7,65/kg. .Visi tirgi ir nestabili un gaida, kas notiks.

ziņas

3. Negaidīts karš un enerģētikas krīze Eiropā kopš februāra, visa pasaule bija satriekta un joprojām cīnās purvā ne tikai par valstīm, kuras karā, bet arī par visiem cilvēkiem, kas cieš.

Ir patiešām grūti satikt kādu no viņiem jebkurā gadā, tomēr tas viss notika bez pārtraukuma.Tomēr mūsu ģenerālmenedžera un arī mūsu komandas vienotības vadībā mēs centāmies viņus iekarot soli pa solim

1.Optimāla vadības sistēma.Izveidojiet attālinātā darba sistēmu, lai nodrošinātu, ka visas procedūras darbojas ļoti labi neatkarīgi no tā, kurš strādā no mājām.
2. Uzlabot ražošanas efektivitāti.Pat karantīnas laikā mūsu kolēģis, kurš dzīvo tajā pašā reģionā, joprojām uzņēma materiālu piegādi, tāpēc visas preces tiek piegādātas laikā, un mums piešķīra A pakāpes piegādātāju no Vācijas klienta.
3.Relatīvā cenu stabilizācija.Strādājiet ar klientu, lai saglabātu saprātīgu cenu līmeni, grūts laiks ir jāstaigā kopā.
4.Personāla veselības aprūpes mehānisms.Personāls ir viena no vērtīgākajām vērtībām, mēs darījām visu iespējamo, lai nodrošinātu drošu un tīru darba vidi, visas darba telpas ir jādezinficē katru dienu, un ikviena temperatūra tiek reģistrēta.

Lai arī šis nav mierīgs gads, tomēr vēlamies pilnveidot sevi ne tikai nodrošināt Jūsu kvalitatīvāku produktu un pakalpojumu, bet arī sniegt Jums lielāku labumu ne tikai ekonomiski.Mēs ceram sadarboties ar jums, lai izveidotu labāku pasauli un labāku vietu.

Ar cieņu

Operācijas direktors

ziņas

Izlikšanas laiks: 19. oktobris 2022